≡ Menu

Kaip Kurti Bendrą Aukščiausią Gerovę Kartu Su Maža Armija Dedikuotų Draugų? Karių Kūrėjų Akademija ir Realybės Valdymo Pagrindai.

Nuotrauka iš Space Dragon genties pasibuvimo Miško Uoste: įdomu, ar šiuo metu Lietuvoje kas nors moka smagiau leisti laiką, nei jie?
Užduotis, kuri vis dar liko – tai nebe žaisti, o nesustabdomai kurti verslus. Nepadoriai pelningus, grįstus vertybėmis ir anti-trapius.

 

Mielieji Neprilygstamieji,

Kartas nuo karto daugybė skirtingų žinių, įgūdžių bei patirčių susijungia į vieną, konkrečią viziją, kuri užvaldo ir nepaleidžia tol, kol nepatikrini jos realybėje.

(Žinai tą jausmą, kai tiesiog “negali nedaryti”?)

Šiuo metu tokia vizija mums – man ir komandai – yra Karių Kūrėjų* Akademija.

Karių Kūrėjų Akademija, tai nuolatos veikianti erdvė, kurios tikslas – atrakinti ir išskleisti žmogaus potencialą trimis lygmenimis:

Asmeniniu, bendruomeniniu ir visuomeniniu.

Įsivaizduok erdvę, kurioje Tu:

Kiekvieną savo rytą gali pradėti Ryto Ritualu – 20 min. saulės pasveikinimų, 20 min. meditacijos, trumpa šokio-judesio sesija ir 40 min. ryto užrašų – kartu su kitais savo gyvenimo misijai dedikuotais džiaugsmo kariais.

Tam, kad kiekvieną savo dieną pradėtume “kaip turi būt”:

Džiaugsmingose, dėkingose, galingose būsenose, kurios neišvengiamai kviečia kurti bendrą aukščiausią gerovę, užuot nuolat automatiškai reagavus į tai, kas jau sukurta kitų.

Žinutė į šalį:

Šiandien yra 18 (aš-tuo-nio-lik-taaa!..) diena iš eilės, kai mes testuojame Ryto Ritualų formatą mažoje draugų grupėje – palyginus tai su rytais, kai snūzindavau 18 kartų iš eilės arba naršydavau internetą dar lovoje, bandydamas “kaip nors atsibusti”.. Net purto.

Į tas “bandau kaip nors atsibusti” būsenas planuoju tiesiog nebegrįžti. Todėl kviečiu prisijungt ir Tave. :;)

Dienomis KK Akademijos erdvė dedikuota greitoms, lanksčioms ir galingoms Karių Kūrėjų komandoms po 3-5 narius – Tu gali būti tarp jų – tam, kad jos kuo efektyviau kurtų labai sėkmingus ir labai pelningus, džiaugsmą bei sąmoningumą auginančius produktus:

Pilnu etatu, koviniu/sportiniu režimu, su kokybišku mentorių tinklu ir finansavimu (apie 10-15 tūkstančių eurų vienai komandai) mainais už dalį produkto (5-10%).

Tikslas:

Kuo greičiau ir pigiau išsiaiškinti – per 3 mėn., daugmaž – ar konkreti produkto koncepcija tikrai gali tapti labai pelningu verslu ar šiuo metu ji tinka tik laisvalaikio hobiui, o tada..

Keisti kryptį ir ieškoti kitos galimybės arba minti ant augimo pedalo.

Vakarai bus skirti asmeninės, komandinės ir visuomeninės evoliucijos kursams, seminarams, dirbtuvėms; praktikoms, patyrimams, žaidimams.. – tam, kad vis geriau pažintume vieni kitus ir save:

Savo vertybes, stiprybes, silpnybes; universalius principus, unikalias ypatybes, naująsias supergalias ir erdvėje aplink mus egzistuojančias galimybes.

Tam, kad taptume dar geriau sustyguotais instrumentais, kurie gali dar efektyviau kurti – tiek savo asmeninę, tiek genties ir komandos pilnatvę, tiek visų mūsų bendrą aukščiausią gerovę apskritai.

Nes..

Tik nuoširdžius, stiprius ir gilius ryšius turinčios komandos gali iš tikrųjų dedikuoti save tiems iššūkiams, kurie neišvengiamai lauks sėkmingo ir galingo verslo-produkto-gyvenimo kūrimo procese.

Komandos, kurių nariai vis geriau pažįsta vienas kitą ir patys save. Komandos, kurios vis skaidriau komunikuoja ir vis efektyviau priima bendrus sprendimus. Komandos, kurios vis giliau praktikuoja savo aukščiausias vertybes, kasdien.

Įsivaizduok:

Tai vyksta diena iš dienos, savaitė iš savaitės, metai iš metų – ryte, per pietus, vakare ir savaitgaliais – kartu mokantis priimti vis kokybiškesnius sprendimus ir vis efektyviau vykdyti juos:

Kaip gali atrodyti ta bendruomenė – maža armija nuolatiniam augimui, savo gyvenimo misijai ir vienas kito gerovei dedikuotų draugų – už metų, penkių, dvidešimties? Kiek galios, vertės ir džiaugsmo ji gali sukurti?

Ypač, jei..

Akademijos erdvė, įranga bei įrankiai – gyros, turnikai, stovimos-sėdimos-klūpimos darbo vietos, pasitarimo erdvės, rašymo lentos, plūduriavimo kambariai ir t.t. – integruoti į vieną nedalomą visumą taip, kad padėtų Tau:

 • Ir efektyviai dirbti – tiek aktyviai brainstorm’inant komandose, tiek izoliuojant save trumpiems periodams koncentruotoje vienumoje;
 • Ir palaikyti savo kūną/protą aukštose būsenose tuo pat metu – judant, karstantis, žaidžiant ir šokant darbo pertraukėlių metu;
 • Ir greitai regeneruoti nuo intensyvaus krūvio BEI hyper efektyviai reflektuoti, analizuoti, mąstyti plūduriavimo kambariuose – kartą į savaitę ar du.

Įsivaizduok, kad visa Karių Kūrėjų Akademijos erdvė bei jos programinis kodas – kultūra, žmonės, elgesio normos – padeda Tau, Tavo komandai ir mums visiems:

Kuo optimaliau įdarbinti visą save – savo kūną, racionalų protą IR intuiciją, dar žinomą techniniu superintelekto vardu – tuo pat metu apsaugant nuo perdegimų, kurie taip dažnai persekioja hyperaktvyvius šaunuolius.

“Išmok ilsėtis, o ne pasiduoti” – tai viena iš mantrų, kurią norisi integruoti kaip galima giliau ne tik į savo asmeninį, bet ir į komandos, genties bei bendruomenės DNR.

Gali būti, kad dabar Tu taip pat šiek tiek supranti, kodėl ši vizija mus taip apsėdo.

Ir kodėl vienintelis klausimas, kankinęs mus pastąrąjį mėnesį buvo:

Kaip šią viziją testuot kuo greičiau? Saugiai, efektyviai ir pigiai. Dabar.

Mūsų atsakymas – pirmasis Karių Kūrėjų kursas “lakūnams bandytojams”:

Realybės Valdymo Pagrindai
Birželio 3-30, Vilniuje
Gedimino pr. 22
(Kristinoss šokių namai)

Pilną kurso aprašymą Tu rasi ČIA.
Visas kurso naujienas Tu gali sekti FB renginyje.

JEI kursas Tave jau pakankamai suintrigavo – gali registruotis tiesiog čia ir dabar:

KURSO STRUKTŪRA:

Kursas sutvertas taip, kad:

A. Svarbiausia kurso dalis – 8 praktiniai Realybės Valdymo Pagrindų seminarai – vyks antradieniais ir ketvirtadieniais vakare, 18:30-21:30.

Šią kurso dalį rekomenduojame lankyti be praleidimų, kadangi ten dėstomos temos jungiasi į vieną nuoseklią transformacinę kelionę.

B. Visos kitos kurso dalys sutvertos aplink Realybės Valdymo Pagrindų seminarą taip, kad padėtų Tau kuo giliau integruoti jo metu gautas patirtis bei žinias į savo naująją realybę.

Ir kuo gražiau sujungtų Tave su Tavo naujaisiais draugais.

Šias dalis Tu gali lankyti laisvai, pagal savo poreikius bei galimybes, tuo pat metu prisimindamas universalią taisyklę:

Kuo daugiau energijos bei pastangų Tu įdėsi,
tuo daugiau grąžos gausi atgal.

Apdovanok save ir..

Pasiimk, kiek gali:

 • 8 praktiniai Realybės Valdymo Pagrindų seminarai
 • 4 kvėpavimo treniruotės
 • 4 gyros siūbavimo treniruotės
 • 4 komandų susitikimai
 • 4 rebefingo sesijos
 • 3 judesio praktikos
 • 1 ypatingo svečio – Martyno Driuko – seminaras
 • 20 ryto ritualų kartu
 • ..ir dar daug daugiau

Bendra kurso paketo vertė:

685 €

Mes visą tai atiduodame už:

225 €

“Kodėl tiek nedaug?”

Nes:

A. Mes su komanda nuolat stengiamės surinkti bendrą vertės paketą taip, kad jo visuma gerokai viršytų pavienes, atskirai išbarstytas dalis.

Jei norėtum susirinkti kurso metu siūlomus seminarus, praktikas, patyrimus pats – tai kainuotų tiesiog gerokai daugiau, nei organizuojant jas iš karto didesnei grupei žmonių.

B. Šis kursas – bandomasis, todėl organizuojame jį orientuodamiesi į didžiausią įmanomą kokybę, bet eliminuodami viską, kas nėra “grynasis raumuo”.

Tai reiškia, kad šį kartą apsieisime be didelės komandos išorinių mokytojų, be plūduriavimo sesijų, į kainą įtrauktų užrašinių, užkandžių ir kitų prabangos elementų, kuriuos turėti smagu, bet… Šiame etape – neprivaloma.

Karių Kūrėjų Akademiją ir pilną Realybės Valdymo Pagrindų kursą „su viskuom“ planuojame paleisti šį rudenį.

Tiesa, kainą tada taip pat reikės kilstelėti – kaip galima mažiau, bet atitinkamai – todėl..

..jei nori būti vienas iš šio kurso “lakūnų bandytojų” – kartu su ne didesne, nei 30 žmonių grupe – registruokis žemiau ir..

Susitinkam dabar:

Pilną kurso aprašymą – ir registracijos formą – Tu taip pat rasi ČIA.

P.S. SVARBIOS DETALĖS:

Mes dirbome ir žaidėme su produktų/verslų kūrimu jau gerus 3-4 metus.

Žinomiausi ir labiausiai išbaigti mūsų produktai iki šiol – kūrybinės energijos gėrimas Space Dragon ir meditacijos suoliukų bei staliukų rinkinys ZenWork.

Kiekvienas iš jų generuodavo (ir generuoja toliau) “kišenpinigių maistui” – nuo keliasdešimt eurų per mėnesį iki.. gal kokio tūkstančio per kalėdines karštines – bet nė vienas iš jų netapo stabiliu, ant savo kojų tvirtai stovinčiu ir augančiu verslu.

Aš nežinau, ar kada nors taps.

Bet žinau, kad mes darėme keletą akivaizdžių, pasikartojančių klaidų, kurias norėtųsi pagaliau pašalinti, tada atlikti “techniškai tvarkingą” produkto vystymo sprintą ir tik tada nuspręst iki galo – atsisakyt šito “hobio” ar ne?

3 esminės klaidos, kurias pakartotinai darėme:

1. Nebuvo NĖ VIENO produkto, kurį BENT 3 mėnesius vykdytų VISA 2-3 žmonių komanda pilnu etatu – komandos nariai nuolat gremždavo savo laiką produkto kūrimui po darbų, mokslų ir kitų vargų.

2. Niekada iki šiol neieškojome išorinių investuotojų ir visus minimalius finansus rinkdavome patys, per sukastus dantis iš bet kur.

3. Niekada neturėjome tos vienos vietos, į kurią galėtume kasdien visi susirinkti, kad dedikuotume save darbui bendro tikslo vardan.

Techniškai tvarkingas sprintas mano dabartiniu suvokimu atrodytų taip:

A. KOMANDA:

Pilnu etapu, non-stop dirbanti komanda dedikuotų žmonių (3-5 nariai), kurios kiekvienas narys įsipareigoja bent 3 mėnesius atiduoti visą save tam, kad kartu su komanda patikrintų, ar produktas tikrai gali tapti pelningu verslu (nuo 10 000 € pelno per mėnesį) ar tai buvo tiesiog iliuzija, kuriai pagaliau galima nebeeikvoti gyvenimo.

Šiuo klausimu mūsų genties terpė yra išskirtinai turtinga – ar bent aš tuom tikiu – nes jos narius vienija ir bendros vertybės ir stiprūs autentiški patyrimai ir darbas prie bendrų trumpalaikių projektų (“kūrybinių nuotykių”), o dabar dar ir konkrečios kasdienės praktikos kartu.

Palyginus tai su daugybe anekdotų, kai startuolių komandos susirenka “per skelbimus” tam, kad nepažinodami vienas kito, kartu rastų greitą būdą užkalt pinigų, nekreipdami dėmesio į savo vertybes, o tada subyrėtų pasitaikius pirmiems rimtesniems nesutarimams arba sunkumams.. Ši genties vieta man atrodo panaši į labai potencialią stiprybę.

Todėl surinkti po vieną, dedikuotą, gerai funkcionuojančią komandą su persidengiančiomis ekspertizės sritimis 3 produktams iš karto – Space Dragon, Baltic Dragon ir ZenWork būtų mano pasirinkimas – yra įmanoma, panašu, per gerą mėnesį.

Kai komanda jau surinkta ir kai visi jos nariai tvirtai nusprendę dedikuoti save bent 3 mėnesiams, kad atiduotų, ką gali geriausio, tada galima pereiti prie kito etapo.

B. FINANSAVIMAS:

Tam, kad kiekvienas komandos narys galėtų bent 3 mėnesiams dedikuoti visą save, turi būti užtikrintos visų narių pragyvenimo išlaidos: maistas, būstas, transportas, internetas, telefonas.

3-5 nariai po 500-700 €/mėn.=1500-2500 €/mėn. Komandos išlaikymas visus 3 mėn. kainuotų apie 4500-7500€.

Tam, kad komanda galėtų vykdyti produkto realybės testus – jį gaminti, tobulinti, testuoti tiesioginį susidūrimą su pirkėju, vėl tobulinti – taip pat bus reikalingi finansai: 4500-7500€ vykdymo išlaidoms už visus 3 mėn. jau būtų rimtas pradinis kiekis parako-ginklų-šovinių.

Tokiu būdu 10-15 tūkstančių eurų turėtų pakakti, kad “maža armija dedikuotų žmonių” spėtų patikrinti ar jie ir jų produktas turi tai, ko iš tikro reikia, kad taptų labai sėkmingais – dabar, o ne už 15 metų – ar..

Tik galvoja, kad turi.

C. AKSELERAVIMAS:

Šią dalį kol kas išmanau mažiausiai, bet žinau vieną dalyką:

Nuolatinė vieta, kurioje žmonės susitinka, bendrauja ir eksperimentuoja tikslingai, JAU yra didžiulis teigiamus pokyčius ir progresą katalizuojantis faktorius.

Space Dragon gentis tuom įsitikino praktikoje praėjusiais metais, kai Dragon Spa plūduriavimo studija tapo ta maža, bet nuolatine susitikimų vieta, kurioje tiesiog ėmė vykti elementarioji magija:

Nuolat susitikdami genties nariai savaime, organiškai katalizuodavo vis naujus kūrybinius procesus (vadinamus kūrybiniais nuotykiais), kurių pasekoje Space Dragon pardavimai, kokybė ir matomumas pasaulyje akivaizdžiai išaugo, o naujų produkto konceptai ir prototipai – jėgos užkandis Baltic Dragon, “veganiška nutella” Space Butter, daugiafunkciniai interjero/rūbų aksesuarai Dėmesio Gaudyklės ir kt. – ėmė dygti vienas po kito bei generuoti teigiamus atsiliepimus iš pirmųjų pirkėjų.

Tada Dragon Spa nustojo būti bendrų susibūrimų erdve ir persiorientavo į asmenines plūduriavimo sesijas, tada naujų produktų kūrėjų dėmesys nuklydo į genties renginių organizavimą (Autentiškų Patyrimų Erdvė!), kurį turėjo derinti su savo pilno etato darbais ir.. Produktai sustojo.

Ilgą istoriją trumpai:

Nuolatos veikianti, asmeninei bei komandinei evoliucijai IR efektyviam verslų/produktų kūrimui dedikuota erdvė

+

Ją palaikančių, sėkmingus verslus ir produktus jau sukūrusių mentorių tinklas BEI nuolatinė kursų, seminarų, praktikų ir dirbtuvių programa

=

Tas faktorius, kuris (galbūt) pagaliau persvers tikimybių svarstykles mūsų naudai.

“Galbūt”, nes aš ne orakulas ir 100% dalykų į ateitį tiesiog nežinau. (O kai tikėdavau, kad žinau, skaudėdavo labiausiai.) Bet čia mano geriausias spėjimas dabar.

Pabaigai:

Ne, kurti sėkmingus produktus bei verslus tikrai nėra lengva – kitaip daug daugiau žmonių tai darytų.

Bet gali būti, kad kurti sėkmingus produktus bei verslus yra ganėtinai paprasta – jei surenkame sėkmės faktorių visumą taip, kad rezultatas būtų anti-trapus.

Ką Tu jauti ir mąstai?

P.P.S. Tai, kas padėjo mums atkeliaut iki čia, trukdo mums keliauti toliau – ar Tu pagaliau pasiruošęs?

Bendrai aukščiausiai gerovei ir savo asmeninei pilnatvei dedikuoti visą save.

* Kariai Kūrėjai – vyrai ir moterys – tai naujų realybių kūrėjai, senų realybių griovėjai.

Tyrinėtojai ir eksperimentuotojai, atsisakantys priimti tas senosios realybės dalis, kurios migdo jų sąmonę ir stabdo dvasios augimą.

Kariai Kūrėjai dedikuoja gyvenimą tam, kad kasdien praktikuotų savo vertybes ir įkūnytų jas erdvėje aplink save – būtent šie kasdieniai veiksmai ir kuria tas naujas, autentiškas realybes, kurias Kariai Kūrėjai jaučia giliai savyje.

Kariai Kūrėjai rūpinasi, kad ne tik jie, bet ir kuo didesnis kiekis žmonių galėtų keliauti į savo pilnatvę, tačiau pradeda visada nuo savęs.

Nes labai aiškiai suvokia, kad kiekviena realybė būtent ten ir prasideda – viduje.